Harry Potter a pop up book

19:52

Tahle recenze bude trochu jiná. Ono co chcete psát o knize, která obsahuje šest dvoustránek. Rozhodla jsem se to pojmout jako fotorecenzi, protože kniha je prostě krásná. Ale žádnou hlubokou myšlenku z ní nevydolujete, maximálně zjistíte, že papír se dá přeložit do všemožných tvarů. 

Je to něco, pro co zaplesá nejedno srdce fanouška Harryho Pottera. Kniha, která vás přenese do čarodějného světa, kde se skrývají mnohá překvapení.
Pojďme vstoupit do souboje dobra a zla, kouzel, čarodějů a papíru. Hodně papíru. :D 

1. Brumbálova kancelář 

První dvoustránka nás zavede k Brumbálovi. V obrázku se ukrývají číslice a vy je postupně hledáte a přiřazujete k předmětům. Obálka ukrývá oznámení ministerstva čar a kouzel a Huláka, který vyděsil Rona.
2. Příčná ulice 

Na další stránce objevujeme tajemství Příčné ulice. 

3. Bradavická škola čar a kouzel 4. Příšery 


5. Hry a sporty 

6. Temnota 

Kniha odhaluje zákulisí natačení filmové série. Ilustrace je prací Andrewa Williamsona, který se podílel na filmech Harryho Pottera. Papírové skladací části má na svědomí Bruce Foster, který spolupracoval na dalších 40 knihách a získal mnohá ocenéní.

Kniha je v tvrdé vazbě, ale pořád je to papír. Při manipulaci s drakem jsem mu urvala křídlo :D, a to jsem se toho dotýkala s patřičnou úctou. Kdo miluje Harryho Pottera, má rád zajímavý design a nevšední knihu bude nadšen. Zrovna tak jako já.

Sehnat se dá na Book depository, kde je poštovné zdarma. 

Krásný večer knihomolové xxx
You Might Also Like

5 komentářů

 1. Obrázkově sice hezká, ale informační hodnota nulová.
  Nemám ráda tyto knihy, které rýžují na daleko kvalitnějších předlohách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je spousta knih co mají informační hodnotu nulovou :))) pro mně to je např. červená knihovna :D Kniha byla vydaná jako sběratelská edice a rozhodně je originální. :)))))

   Vymazat
 2. Nádherná knížka :) U těch fotek jsem se vážně pokochala třeba pohledem na Bradavice :)

  OdpovědětVymazat

Počet zobrazení stránky